خانه / نظافت منزل / پرستاری سالمند

پرستاری سالمند

پرستاری سالمند

پرستاری سالمند

پرستاری سالمند پرستار بچه پرستاری سالمند مراقبت سالمند پرستاری سالمند پرستار در منزل پرستاری سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستاری سالمند پرستار سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستار کودک در منزل پرستاری سالمند مراقبت سالمند پرستاری سالمند پرستار سالمند در منزل پرستاری سالمند خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند نگهداری کودک در منزل پرستاری سالمند نگهداری از سالمند پرستاری سالمند نگهداری سالمند پرستاری سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند خدمات پرستاری شبانه روزی پرستاری سالمند خدمات پرستاری پرستاری سالمند استخدام نگهداری از کودک در منزل پرستاری سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستار سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستار بیمار پرستاری سالمند نگهداری کودک پرستاری سالمند مراقبت از سالمند در منزل پرستاری سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند هزینه نگهداری کودک در منزل پرستاری سالمند مراقبت از سالمند پرستاری سالمند پرستاری کودک در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند مرکز پرستاری در منزل پرستاری سالمند پرستار نوزاد پرستاری سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستاری سالمند حقوق پرستار کودک در منزل پرستاری سالمند پرستار بچه در منزل پرستاری سالمند تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند مرکز خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند موسسه پرستاری پرستاری سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستاری از سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستار بیمار در منزل پرستاری سالمند شرکت پرستاری پرستاری سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستاری سالمند حقوق پرستار بچه پرستاری سالمند نگهداری از سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستار نوزاد در منزل پرستاری سالمند پرستاری کودک پرستاری سالمند مرکز خدمات پرستاری پرستاری سالمند نگهداری از کودک در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند شرکت خدمات پرستاری پرستاری سالمند مراقبت سالمند پرستاری سالمند نگهداری از کودک پرستاری سالمند نگهداری از سالمند پرستاری سالمند پرستار منزل پرستاری سالمند استخدام پرستار بچه پرستاری سالمند تعرفه های خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند استخدام پرستار کودک پرستاری سالمند مراقبت از سالمند درمنزل پرستاری سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمند در منزل پرستاری سالمند پرستاری سالمندان پرستاری سالمند پرستاری سالمندی پرستاری سالمند پرستاری سالمند در تهران پرستاری سالمند پرستاری سالمند تهران پرستاری سالمند پرستاری سالمند کرج پرستاری سالمند مراقبت از سالمند پرستاری سالمند پرستاری سالمند در منزل کرج پرستاری سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری سالمند مراقبت سالمند پرستاری سالمند تعرفه های خدمات پرستاری در منزل پرستاری سالمند

پرستاری از سالمند

 

پرستار سالمند با برقرار کردن رابطه خوب با سالمند باید یار و همدم او شود و در هنگام نگهداری از سالمند، مجموعه کارهایی که جهت رفع نیاز سالمند است انجام دهد.

اگر شما هم به دنبال استخدام یک پرستار سالمند هستید یا وظیفه نگهداری از سالمند را به عهده دارید پس مطالب زیر را بخوانید :

 

پرستاری سالمند

 

نکات مهم که در هنگام نگهداری از سالمند باید رعایت شود :

1. خواب کافی که بدن سالمند روزانه حدود 8-6 ساعت احتیاج دارد.

2. نوشیدن روزانه 8 لیوان آب و مایعات

3. کنترل میزان نمک سالمند

4. سالمند باید هر روز صبحانه بخورد اما حجم وعده های غذایی سالمند کم باشد.

5. هر 12-6 ماه سالمند را به دندانپزشکی ببرید.

6. کم کردن چربی و مواد غذایی چرب از رژیم غذایی سالمند و افزودن میوه و سبزیجات به آن

7. سالمندان نباید اجسام سنگین بلند کنند یا به صورت ناگهانی خم شوند، زیرا سبب آسیب رساندن به کمرشان می شود.

8. انجام حرکات ورزشی مناسب طبق توصیه پزشک

9. دادن به موقع وصحیح داروهای سالمند

10. همراهی سالمند در انجام امور تفریحی بیرون از منزل مثل پیاده روی و انجام کارهای مورد علاقه آنها مانند کتاب خواندن و حل جدول

11. رسیدگی به نظافت شخصی و استحمام سالمند

 

پرستاری سالمند

 

مراقبت از سالمندان :

وقتی مراقبت از سالمندان بررسی می شود سالمندان در 2 گروه قرار می گیرند.سالمندانی که توان مراقبت از خود را دارند و سالمندانی که به پرستار یا خانواده جهت مراقبت احتیاج دارند.

 

معیارهای انتخاب پرستار سالمند :

1. علاقه مند بودن به پرستاری از سالمند و داشتن دید و نگرش مثبت به این کار، چون در غیر اینصورت پرستار افسرده می شود و این افسردگی را به سالمند منتقل کنید.

2.  پرستار سالمند باید قابل اعتماد باشد.

3. صبور باشد و در مقابل هر رفتاری از سالمند با صبوری وضعیت را کنترل کند.

4. بهتر است با بیماری ها و داروها آشنایی داشته باشد و دوره آموزشی کمک های اولیه را دیده باشد تا در صورت لزوم بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

5. پرستار سالمند باید آموزش احیای قلبی را هم دیده باشد.

6. بعضی از سالمندان به دلیل کهولت سن و یا بیماری قادر به حرکت نیستند و باید روی تخت بمانند که در چنین مواردی پرستار سالمند باید راههای جلوگیری از پدید آمدن زخم بستر را بداند و بیمار را مرتب جابجا کند یا نواحی در معرض فشار را ماساژ دهد.

7. سالمندانی که دچار زوال عقل یا آلزایمر هستند به پرستار صبور ، با حوصله و با اخلاق احتیاج دارند.

 

هشدار:

دوران سالمندی شباهت هایی به دوران کودکی دارد اما نگهداری از سالمند با نگهداری از کودک تفاوت دارد، پس اگر پرستار سالمند هستید یا وظیفه نگهداری از سالمند را به عهده دارید حتما به این نکته مهم توجه نمایید که هرگز با سالمندان مانند کودکان رفتار نکنید و همیشه عزت نفس و جایگاه آنها را حفظ نمایید.

 

اگر برای نگهداری از سالمند خود به پرستار سالمند ، خدمات پرستاری ، پرستاری کودک ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و … احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید.

ما همواره با شما و همراه شما هستیم.

شماره تماس 09303364973

پرستاری سالمند
5 امتیاز از 1 رای

جهت تماس دکمه را لمس کنید